modele

Stelaże meblowe do sof z funkcją spania
– zaoferuj klientom włoską jakość

Włoskie stelaże do sof z funkcją spania to sposób na podniesienie jakości swoich mebli. W końcu który kupujący oprze się magicznemu „Made in Italy?”. Inwestycja we włoskie mechanizmy do sof z funkcją spania to jednak przede wszystkim inwestycja w jakość. Dowiedz się dlaczego.

Kupując wyposażenie do mieszkania czy domu, Polacy coraz chętniej wolą dopłacić nieco więcej, ale mieć produkt doskonałej jakości, który posłuży im wiele lat. Wychodząc naprzeciwko tym trendom, producenci mebli tapicerowanych coraz częściej montują w swoich produktach wysokiej jakości mechanizmy, takie jak stelaże do sof z funkcją spania np. produkcji włoskiej. Produkty oznaczone naklejką „Made in Italy” to gwarancji jakości sama w sobie. Włoskie wyroby słynną z niezawodności, a meble wyposażone we włoskie stelaże z pewnością zyskają na wartości rynkowej.

Włoskie stelaże można zamontować w niemal każdej sofie

Dziś prezentujemy Wam włoskie stelaże do sof z funkcją spania marki Comodo Italia. Firma Comodo Italia od ponad 50 lat produkuje mechanizmy do mebli z funkcją spania, które pozwalają nabywcom na posiadanie całorocznej dodatkowej przestrzeni do spania. Są to specjalne stelaże w zestawie z materacem lub bez, które są tak wygodne, że często służą za całoroczne miejsce spania u osób nieposiadających oddzielnej sypialni (np. w kawalerce).

Warto wiedzieć, że stelaże meblowe Comodo Italia to produkty montowane w sofach czołowych europejskich producentów, a teraz dostępne są także w Polsce, ponieważ firma otworzyła u nas autoryzowany magazyn. Za pośrednictwem oficjalnej strony http://comodoitalia.pl/ producenci mebli tapicerowanych mogą zamówić i szybko otrzymać te doskonałe włoskie stelaże meblowe.

Stelaże do sof z funkcją spania także w wersji „Smart”

Teraz kilka słów o samych produktach. Stelaże do sof z funkcją spania Comodo Italia oferowane są w standardowych i niestandardowych rozmiarach (szer. 70, 120, 140, 160, 132, 152 cm), w zestawie z materacem lub bez. Są wygodne do zamontowania w sofie, bardzo łatwo i szybko się rozkładają oraz składają. Firma Comodo Italia opracowała ponadto stelaż Smart Bed, który rozkładany jest automatycznie za pomocą pilota lub przycisków. To jedyny taki innowacyjny mechanizm do sof z funkcją spania dostępny na polskim rynku.

Decydując się zamówić mechanizmy meblowe tej włoskiej marki, macie pewność, że wszystkie elementy zostały wykonane we Włoszech, co gwarantuje jakość na europejskim poziomie. Włoskie zakłady produkcyjne słynną z doskonałych parków maszynowych i dbałości o detale produkowanych przedmiotów.

Włoskie stelaże meblowe dla Kupujących, którzy cenią europejską jakość

Ponadto firma Comodo Italia opatentowała wiele własnych innowacyjnych rozwiązań, co pozwoliło jej uzyskać wyłączność na produkcję serii niektórych modeli stelaży funkcyjnych. Meble wyposażone w stelaże do sof z funkcją spania marki Comodo Italia sprawią, że będziecie mogli zaoferować znakomitej jakości rozkładane sofy i kanapy, które z pewnością zostaną dostrzeżone przez kupujących stawiających na jakość i niezawodność.