COMODO

poznajmy się

comodo

Firma COMODO ITALIA jest czołowym producentem mechanizmów i stelaży do mebli tapicerowanych. Firma działa na rynku od ponad 50 lat. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało współpracą z czołowymi producentami mebli we Włoszech i w Europie jak również w innych częściach świata.

Firma COMODO ITALIA jest znana ze swojej dbałości o jakość wykonania, funkcjonalność oraz nie zawodność swoich wyrobów. Komponenty do produkcji są dostarczane wyłącznie przez autoryzowanych i sprawdzonych dostawców. Duża część procesu produkcyjnego jest zautomatyzowana.

Firma COMODO ITALIA jest właścicielem kilku opatentowanych rozwiązań i posiada w swojej ofercie kilka modeli stelaży funkcyjnych których jest jedynym producentem.

Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów w biurze projektowo wdrożeniowym firma COMODOITALIA cały czas rozwija swoja ofertę i pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Firma COMODO ITALIA posiada kilka certyfikatów wydanych przez wyspecjalizowane europejskie laboratoria. Sofy z mechanizmami COMODO ITALIA można spotkać u większość czołowych dystrybutorów mebli w Europie.

 

Firma COMODO ITALIA mając na uwadze klientów zainteresowanych szybkim zakupem niewielkich ilości zdecydowała się na otwarcie autoryzowanego magazynu w Polsce.

Oferta magazynowa w Polsce oferuje wybrane modele stelaży.

Meble z funkcją spania – dlaczego powinieneś mieć je w swojej ofercie?

Meble z funkcją spania to absolutny hit wśród kupujących. Jako producent mebli tapicerowanych zdecydowanie powinieneś włączyć je do swojej oferty. Aby dodatkowo podnieść wartość wyrobów, zwróć uwagę na włoskie mechanizmy do mebli.

Jeśli jesteś producentem sof, z pewnością wiesz, jak praktyczne i popularne są meble z funkcją spania. Warto wziąć pod uwagę ten trend i przygotować dla klientów ofertę sof z funkcją spania. Mechanizmy możesz kupić oddzielnie i zamontować w swoich sofach. Dziś przedstawiamy największe korzyści takiego rozwiązania.

Meble z funkcją spania to praktyczne rozwiązanie dla każdego

Każdy, nawet najbardziej zatwardziały odludek, musi czasami przenocować rodzinę lub znajomych. O ile nie posiada dodatkowej sypialni gościnnej (co w Polsce raczej rzadko się zdarza), o tyle bardzo dobrym pomysłem jest zakup rozkładanej kanapy, czyli sofy z funkcją spania. Jest to mebel bardzo praktyczny, który za dnia jest miejscem wypoczynkowym, a nocą może służyć za bardzo wygodne łóżko.

Osoby szukające wyposażenia do mieszkania czy domu szybko dochodzą do wniosku, że meble z funkcją spania to bardzo dobra inwestycja. Rozkładana sofa pozwoli oszczędzić pieniądze oraz przestrzeń w mieszkaniu i będzie znakomitym miejscem do przenocowania gości.

Włoskie stelaże do mebli z funkcją spania

Jeśli chcesz włączyć do swojej oferty meble z funkcją spania, zwróć uwagę na włoskie stelaże do sof marki Comodo Italia, które możesz kupić oddzielnie i zamontować w gotowych sofach. Są to mechanizmy łatwe w rozkładaniu i składaniu, odporne na uszkodzenia i łatwe w montażu. Firma oferuje w Polsce mechanizmy pasujące do materacy w standardowych i niestandardowych rozmiarach (o szerokości 70, 120, 140, 160, 132, 152 cm).

Comodo Italia opracował m.in. stelaż „Smart Bed” otwierany i zamykany automatycznie za pomocą pilota lub opcjonalnie przycisków. Jest to jedyny taki nowoczesny stelaż na polskim rynku, który może zainteresować klientów szukających luksusowych i nowoczesnych mebli. W zależności od modelu, mechanizmy do mebli z funkcją spania Comodo Italia oferowane są w zestawie z materacem lub bez.

Rozkładane sofy z włoskim stelażem Comodo Italia zapewniają bardzo wygodną przestrzeń do spania całorocznego, dlatego sprawdzą się też w kawalerkach, gdzie nie ma oddzielnej sypialni. Firma Comodo Italia jest znana z dbałości o jakość wykonania, funkcjonalność oraz niezawodność swoich produktów.


Stelaże do sof z funkcją spania 100% Made in Italy – teraz dostępne w Polsce

Niedawno firma otworzyła w Polsce autoryzowany magazyn http://comodoitalia.pl/, co bardzo ułatwia i przyspiesza proces realizacji zamówień. Decydując się na montaż włoskich mechanizmów w meblach z funkcją spania, masz gwarancję europejskiej jakości Made in Italy, co zdecydowanie podniesie wartość rynkową produktów. Stelaże Comodo Italia produkowane są w 100% we Włoszech.